Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start / Nasze sukcesy

Nasze sukcesy

Artykuły

XIV Indywidualne Mistrzostwa Miejskiego Domu Kultury w Mińsku Mazowieckim w szachach

2017-03-19

Uczeń klasy II C Michał Jóźwik zajął I miejsce w kategorii szkół podstawowych w XIV Indywidualnych Mistrzostwach Miejskiego Domu Kultury w Mińsku Mazowieckim w szachach. W turnieju, który odbył się 5 marca 2017r. startowało 50 zawodników. Ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych powiatu  mińskiego. W klasyfikacji ogólnej Michał zajął III miejsce.

W dniach od 1 do 5 lutego 2017 r. Michał uczestniczył także w I Ogólnopolskim Turnieju Szachowym o Mistrzostwo Gminy Kościelec 2017 (województwo wielkopolskie). Startując w grupie B (zawodnicy z IV i III kategorią szachową) zajął IV miejsce ( III w kategorii mężczyzn). Uzyskanym wynikiem zdobył III kategorię szachową. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów – wychowawca oraz uczniowie klasy II C.

Piątoklasistki na piątkę

2017-01-10

Nasze uczennice zostały laureatkami I Powiatowego Projektu “Czytam, bo lubię” dla Uczniów Klas IV - VI Szkół Podstawowych. W ramach projektu uczniowie z powiatu mińskiego mogli zaprezentować swoje zdolności czytelnicze, literackie i plastyczne.

Barbara Kucharska z kl. Va zajęła II miejsce w powiecie w konkursie czytelniczym, w którym musiała się pochwalić świetną znajomością książki Pawła Baręsewicza „Ciumkowie w szkocką kratę. Karolinie Wojdat z kl. Va przyznano wyróżnienie.

W konkursie plastycznym nagrodzono Nikolę Paczkowską z  kl. Va i Julię Laudy z kl. Vb. Dziewczynkom przyznano II miejsce. Jury wyróżniło też pracę Patrycji Piotrkowicz z kl. Vb. Dziewczynki wykonały ilustracje do książki „Ciumkowie w szkocką kratę”.

III miejsce w powiecie w konkursie literackim przyznano Weronice Królak z kl. Va, która swoim opowiadaniem wprowadziła jury w magiczny czas świąt.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Konkurs na kartkę świąteczną Miasta Mińsk Mazowiecki

2016-12-15

Po raz szósty najpiękniejsze karty świąteczne naszych uczniów wzięły udział w konkursie organizowanym przez Urząd Miasta Mińsk Mazowiecki. Podobnie jak dwa lata wcześniej, nagrodę główną w kategorii klas I-III zdobyła Dominika Kobza z klasy IIIc. Nagrodę Dominice wręczał Burmistrz Miasta, Pan Marcin Jakubowski. Gratulujemy serdecznie.

IIII Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie i Zasadach Udzielania Pierwszej Pomocy „Jestem bezpieczny”.

2016-12-15

Paweł Dobrowolski klasa IIIc - wyróżnienie w Turnieju Wiedzy  (etap międzyszkony)

W konkursie plastycznym (etap międzyszkolny) wybrano następującyh laureatów:

*Kategoria klas 0                                     *Kategoria klas II

I miejsce - Jakub Guzowski 0B                     I miejsce - Maja Milewska 2e

II miejsce - Hubert Ołdak 0A                       III miejsce - Julia Budzyńska 2d

III miejsce Krzysztof Łyczkowski 0B               wyróżnienie - Maja Orłowska 2e

Zawody miejskie 22.10.2016r.

2016-11-01

Dnia 22.10.2016 r. w SP nr 2 w Mińsku Mazowieckim odbył się turniej w piłkę ręczna dziewcząt i chłopców. Ranga zawodów nie byle jaka – zawody miejskie. Nasza szkoła wystawiła reprezentację dziewcząt i chłopców. Pamiętajmy, że jest to debiut naszych szczypiornistów w zawodach międzyszkolnych. Zawodnicy jednej i drugiej drużyny walczyli dzielnie, co przyniosło wymarzone medale. Dziewczęta zajęły II miejsce, a chłopcy III.

Wszystkim bardzo dziękujemy. Szczególne podziękowania dla rodziców, którzy nas wspomagali i mocno kibicowali.