Szkoła Podstawowa nr 4 im. Powstańców Styczniowych

  • Statystyki

    • Odwiedziny: 1218403
    • Do końca roku: 31 dni
    • Do wakacji: 207 dni
  • Jadłospis

Grono pedagogiczne

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 4 w Mińsku Mazowieckim          

p. Mirosław Samociuk - Dyrektor Szkoły
p. Monika Halagiera- Wicedyrektor Szkoły
p. Katarzyna Szlendak - Wicedyrektor Szkoły

Psycholog

 p. Anna Jagiełło - Zamojska

 Pedagog

 p. Ewa Mostowska

Logopeda

p. Monika Jaremko

Nauczyciele oddziału "0"

p. Agnieszka Żołądek, p. Katarzyna Duszczyk  
p.  Dorota Cymbalińska, p. Elżbieta Lewczuk

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej

p. Karolina Roguska
p. Agnieszka Wysocka
p. Jolanta Nowicka
p. Karolina Młynarczyk 
p. Marzena Kordaś
p. Hanna Drobek
p. Izabela Jakubiak
p. Karolina Wolińska - Miller
p. Teresa Kałan
p. Aleksandra Mikulska
p. Beata Osińska 

Nauczyciele języka angielskiego

p. Małgorzata Baranowska
p. Agnieszka Kapica
p. Agnieszka Kurel
p. Paweł Parchomenko
p. Yevhen Kovaliv
p. Magdalena Zygnerska

Nauczyciele religii

p. Anna Kalisiak
p. Wojciech Jakubowski
p. Magdalena Zabuska

Nauczyciele języka polskiego

p. Sylwia Giedzińska
p. Monika Halagiera

p. Magdalena Jakubowska
p. Monika Jaremko
p. Izabela Głażewska
p. Beata Wójcicka

Nauczyciele języka polskiego dla obcokrajowców

 p. Dorota Karczewska-Czapska

Nauczyciele matematyki

p. Ewa Borysiuk
p. Karolina Rosiak - Klewek
p. Monika Kotynia 
p. Mirosław Samociuk
p. Katarzyna Szlendak

Nauczyciele fizyki

p. Jolanta Królak

Nauczyciele chemii

 p. Iwona Sikorska

Nauczyciele informatyki 

p. Anna Korczyńska
p. Jolanta Królak
p. Beata Osińska

Nauczyciele geografii

p. Aleksandra Kosińska
p. Magdalena Zygnerska

Nauczyciele biologii

p. Aleksandra Bielecka
p. Yevhen Kovaliv

Nauczyciele przyrody

p. Aleksandra Bielecka
p. Aleksandra Kosińska

Nauczyciele historii

p. Joanna Cygan
p. Barbara Szmidt

Nauczyciele języka rosyjskiego

p. Aleksandra Samociuk
p. Anna Sudakowska

Nauczyciele plastyki

p. Agnieszka Szostak
p. Beata Zdankowska - Wasążnik

Nauczyciele zajęć artystycznych

 p. Beata Zdankowska - Wasążnik

Nauczyciele techniki i zajęć technicznych

 p. Agnieszka Szostak

Nauczyciele muzyki

p. Stanisław Halagiera

Nauczyciele wychowania fizycznego

p. Agnieszka Bartnicka - Maguza
p. Krysztof Bartnicki
p. Stanisław Halagiera
p. Marta Łuniewska
p. Bernard Orłowski
p. Urszula Rudzka

Nauczyciele wychowania do życia w rodzinie

p. Marta Łuniewska

Nauczyciele edukacji dla bezpieczeństwa

 p. Iwona Sikorska

Nauczyciele wiedzy o społeczeństwie

 p. Barbara Szmidt

Nauczyciel doradztwa zawodowego

p. Barbara Szmidt

Nauczyciele bibliotekarze

p. Magdalena Grudzińska
p. Zygmunt Boruta

Nauczyciele wspomagający

p. Agnieszka Cyrkanowska
p. Agata Demianiuk

Nauczyciele-wychowawcy świetlicy:       

 p. Magdalena Grudzińska

 p. Karolina Roguska

 p. Anna Luba

 p. Anna Sudakowska

 p. Anna Jagiełło - Zamojska

 p. Agnieszka Szostak

 p. Agnieszka Wysocka

 p. Beata Zdankowska - Wasążnik

 p. Dorota Cymbalińska