Słodkie domowe specjały

29 listopada w naszej szkole rozpoczął się charytatywny kiermasz wyrobów cukierniczych. Mógł się on odbyć dzięki nieocenionej pomocy rodziców. Na stoisku pojawiły się: babeczki, rogaliki, ciastka, pierniczki, wafle i różnego gatunku ciasta.

Akcja ruszyła od samego rana, trwała niespełna trzy godziny lekcyjne. Wielbicieli słodkości nie brakowało. Na widok wypieków wszystkim oczy grały, usta uśmiechały. Trudno się oprzeć, widząc tyle łakoci… Zainteresowani zwykle kusili się na kilka porcji. Bardzo przyjemnie było patrzeć na takie "pozytywne zamieszanie".

Dziękujemy wszystkim: uczniom, nauczycielom oraz pracownikom szkoły, którzy zakupili pyszności. Przedsięwzięcie pokazało, że w naszej społeczności mamy osoby o WIELKIM SERCU i że razem możemy osiągnąć bardzo dużo.

Serdecznie dziękujemy!

Aleksandra Samociuk