Szkoła Podstawowa nr 4 im. Powstańców Styczniowych

• Statystyki

• Jadłospis

Biblioteka szkolna

W przedsionku głównego wejścia do szkoły ustawiony jest karton, do którego można wkładać zwracane książki

(nie trzeba ich podpisywać) szkoła jest otwarta w godz. 7-17.

W czasie nauczania zdalnego biblioteka jest dostępna dla czytelników

od poniedziałku do piątku w godz. 9-15.

W indywidualnych przypadkach (po wcześniejszym umówieniu) istnieje możliwość wypożyczeń w godz. 8-17.

Kontakt z biblioteką szkolną jest możliwy przez

• dziennik elektroniczny (wiadomość do P. Magdaleny Grudzińskiej lub P. Zygmunta Boruty)
    • e-mail: bibliotekasp4mm@gmail.com
    • w czasie nauczania zdalnego -Teams - grupa Biblioteka

Nowy system biblioteczny MOL NET+ dostępny przez Internet już funkcjonuje w naszej bibliotece

dostępny jest pod tym adresem: https://m011282.molnet.mol.pl/

Czytelnicy, którzy zechcą utworzyć własne konto biblioteczne i w pełni korzystać z usług jakie oferuje Profil czytelnika proszeni są o przekazanie swojego adresu e-mail (oraz imienia i nazwiska) do biblioteki szkolnej (można też wysłać te dane przez dziennik elektroniczny do P. M. Grudzińskiej albo na adres: bibliotekasp4mm@gmail.com ).

Jeśli masz w domu atrakcyjne, w dobrym stanie gry planszowe oraz lektury i książki dla dzieci i młodzieży (wydane po 2010 r.)  których już nie czytasz, podziel się z innymi. Podaruj je naszej szkolnej bibliotece. W zamian otrzymasz :

- satysfakcję, że sprawiasz radość innym użytkownikom biblioteki i przyczyniasz się do rozwoju czytelnictwa

- punkty z zachowania Uśmiech

- możliwość umieszczenia Twojego nazwiska na Honorowej Liście Darczyńców i/lub wpisania go w podarowanej książce (można zastrzec anonimowość)