"Kibicuj z klasą" po raz trzeci!

22 października kibice Legii Warszawa wspierali swoja drużynę w ligowym spotkaniu polskiej Ekstraklasy z Pogonią Szczecin.

Wyjazd zorganizowaliśmy w ramach programu "Kibicuj z klasą".

Jego celem jest podniesienie poziomu kultury kibicowania i bezpieczeństwa na sportowych imprezach masowych, wzbudzenie aktywności sportowej wśród dzieci i młodzieży, propagowanie „zdrowej” rywalizacji, właściwego zachowania się na obiektach sportowych i kulturalnego dopingowania.

Wieczór spędziliśmy w sympatycznej atmosferze, udowodniliśmy, że kibicowanie na meczu piłki nożnej może być przyjemne i bezpieczne. I choć emocje jeszcze nie opadły, już słychać pytanie „Kiedy znów pojedziemy?”

Przypominamy, że dla wszystkich fanów sportu, a szczególnie piłki nożnej mamy mnóstwo ciekawych książek – zapraszamy do szkolnej biblioteki!

Bardzo dziękujemy firmie https://mersi.pl/przewoz-osob.html za bezpieczną i komfortową podróż.