Nakręć się na pomoc! – Zbieramy nakrętki dla Dawidka!

Pamiętacie Dawidka? –który ze względu na wcześniactwo i wzmożone napięcie mięśniowe wymaga stałej i intensywnej rehabilitacji. Chłopiec nadal potrzebuje naszej pomocy.

Jak go wesprzeć? – Zbieraj nakrętki!

Zbieranie nakrętek to jedna z najpopularniejszych akcji charytatywno-ekologicznych polegająca na łączeniu przyjemnego z pożytecznym. Takie działanie jest pomysłem sprawdzonym. Wyrabia nawyk segregowania śmieci, który jest bardzo potrzebny w obecnych czasach. Ponadto daje poczucie zrobienia czegoś dobrego, uczy empatii i wrażliwości wobec osób potrzebujących.

Jesteś uczniem z klas IV-VIII? - Przynieś nakrętki do biblioteki szkolnej (do p. Magdaleny Grudzińskiej).

Jesteś uczniem z klas I-III? – Przynieś nakrętki do sali nr 4 (do p. Karoliny Wolińskiej-Miller)

Dla osób najbardziej zaangażowanych w akcję pochwała wychowawcy i wpisanie punktów z zachowania.

Pamiętaj – dobro powraca :)