Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025 - zakup wyposażenia do bibliotek szkolnych

Kącik czytelniczy dla najmłodszych uczniów -

- wyposażyliśmy go w podłogowe maty piankowe, pufy, siedziska, poduchy i mobilne biblioteczki - dzięki temu udało się stworzyć wygodne i przytulne miejsce, które jest bardzo chętnie odwiedzane przez najmłodszych czytelników.

Zaaranżowanie wygodnego miejsca do czytania spowodowało wyraźnie zauważalne zwiększenie zainteresowania biblioteką i książkami, uczniowie mile spędzają czas na przerwach, rozmawiają o przeczytanych książkach, rozbudzają zainteresowania czytelnicze, odpoczywają od hałasu panującego na szkolnych korytarzach.

oprac. MG