Podsumowanie akcji “PASZPORT CZYTELNICZY”

W październiku, miesiącu bibliotek szkolnych, podsumowaliśmy wakacyjny projekt pod hasłem „Paszport czytelniczy”.

Uczestnicy akcji jeszcze przed wakacjami otrzymali specjalne paszporty, które uprawniły ich do przekraczania granic literackiej fantazji oraz poświadczyły, że są oni  obywatelami czytelniczego świata. Uzupełniali w nim tytuły książek, które latem były ich towarzyszami, oceniali je, ilustrowali i wypisywali z nich najpiękniejsze cytaty.

Wśród niezapomnianych wakacyjnych chwil wymienili wyprawę rowerową z dziadkiem, wyjazd z kolegą na Mazury, półkolonie w siodle, wczasy nad morzem, wyprawę nad Morskie Oko, zwiedzanie Pragi, jazdę na hulajnodze elktrycznej...

Paszporty trafiły do rąk uczniów z ubiegłorocznych klas I – III. Najwytrwalsi czytelnicy zostali nagrodzeni okolicznościowymi dyplomami i drobnymi upominkami.

Oto oni:

1. Ula Łąpieś
  2. Karolina Gwara
  3. Kacper Kowalski

Gratulujemy i dziękujemy za wspólna zabawę.

Pamietajcie, że biblioteka niezmiennie zaprasza wszystkich do korzystania z mnóstwa ciekawych książek.

Natalia Wiąckiewicz kl.