Dziękujemy !

Konkurs Empiku "Tysiąc powodów by czytać" zakończony!

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie, Nauczyciele, Pracownicy Szkoły bardzo dziękujemy za głosowanie na naszą szkołę w konkursie empiku "Tysiąc powodów by czytać". W swojej  kategorii dla szkół powyżej 120 uczniów na 410 szkół z całego kraju zajęliśmy 18 miejsce. Nie pozyskaliśmy książek, bo wtedy musielibyśmy uplasować się na 5 miejscu. Zdobyliśmy 7 500 głosów, co naszym zdaniem jest olbrzymim sukcesem, zintegrowało się środowisko lokalne, głosowaliśmy całymi rodzinami, wielopokoleniowo. W głosowaniu wzięło udział 18 klas i 224 uczniów. Wśród klas najlepszy wynik zanotowała klasa VII A - 460 głosów, klasa VIII B - 435 głosów, klasa VI B  202 głosy. Szkoła musi uczyć dzieci i młodzież uczciwości, a nie wygrywania za wszelką cenę i dlatego nie tylko miejsce jest ważne, ale i integracja rodziców, nauczycieli i uczniów, jaką ten konkurs spowodował.

DRODZY GŁOSUJĄCY MOC JEST W WAS!

Zgodnie z obietnicą klasy, które oddały najwięcej głosów, zostały zaproszone na  pizze ufundowane przez Radę Rodziców, której serdecznie dziękujemy za życzliwość i wsparcie.