NAJPIĘKNIEJSZA OZDOBA ŚWIĄTECZNA

Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału  w konkursie na najpiękniejszą ozdobę świąteczną!!!

1. WARUNKI UCZESTNICTWA: Uczestnikiem konkursu może zostać każdy uczeń naszej szkoły. Dopuszczona jest pomoc dorosłych przy wykonywaniu zadania. Stworzone na konkurs prace powinny być podpisane przez autora na dołączonej kartce

2.CELE KONKURSU: Pomoc uczniom potrzebującym – wykonane prace przekazane będą na kiermasz bożonarodzeniowy.

3.ZADANIE KONKURSOWE: Wykonanie ozdoby, która kojarzy się ze zbliżającymi świętami: może być to bombka, choinka, stroik, kartka, zawieszka lub inna ozdoba.

4.TERMIN DOSTARCZENIA PRAC: Prace należy dostarczyć do 9 grudnia 2019 roku do katechetów lub wychowawców klas. Prace oceniane będą zgodnie z następującymi kryteriami: oryginalność, pomysłowość, estetyka wykonania, użyte materiały, w trzech kategoriach wiekowych: 1) klasy                    0-III; 2) klasy IV-VI; 3) klasy VII-VIII.