Wirtualna choinka

UWAGA!!!

Nasza szkoła przystąpiła po raz kolejny do akcji " WIRTUALNA CHOINKA".

Wirtualna Choinka" jest to taki odruch serca ludzi, którzy coś mają i chcą się tym podzielić z innymi". Aby wziąć udział w akcji należy wejść na stronę www.wirtualnachoinka.net i wybrać osobę, którą chcemy obdarować. Jest tam dziewięć świątecznych paczek uwzględniających wiek i płeć dziecka. Jedna z nich zawiera potrzeby rodzin wielodzietnych. Stworzono także specjalną kategorię prezentów dla osób zapracowanych, które mogą kupić dany produkt w sklepie internetowym. Większość listów z prośbami do św. Mikołaja nie ma wygórowanych życzeń. Dzieci bardzo często marzą o tym, co dla ich rówieśników, w ich środowisku szkolnym czy przedszkolnym, jest czymś naturalnym np. jakieś ubranie, zabawki, nowy plecak.

Jeżeli ktoś chciałby przyłączyć się do akcji i spełnić marzenia dzieci prosimy o zgłaszanie się do p. Anety Frączkiewicz!