Pasowanie na pierwszaka

Rok szkolny rozpoczął się już na dobre. Dlatego jest to idealny moment na chwilę relaksu i świętowania. Dzień 23 października stał się dniem kiedy wszyscy uczniowie klas pierwszych, pod opieką swoich wychowawczyń, zebrali się na auli szkolnej, aby uczestniczyć w jakże to ważnej uroczystości "PASOWANIE NA PIERWSZAKA". Stres był niemały, zwłaszcza, że całemu przedsięwzięciu towarzyszyli dziennikarze z lokalnej gazety. Jednak wszystko przebiegło zgodnie z planem. Ceremonia pasowania przebiegła bez najmniejszych zarzutów. Z wysoko uniesionymi głowami, wsłuchani w słowa Pana Dyrektor,a nasi kochani pierwszoklasiści zostali przyjęci do społeczności szkolnej Zespołu Szkół Miejskich nr 2 w Mińsku Mazowieckim.

Mamy nadzieję, że ten rok szkolny przyniesie Was same sukcesy i nowe przyjaźnie.

opr.Agnieszka Kurel