Wyniki konkursu - EKO ZABAWKA

Jak wyjaśnić dziecku czym jest ekologia? Można oczywiście wyrecytować mu regułkę, ale może lepiej pojmie w czym rzecz na podstawie przykładów i zachowań? Wówczas zrozumie, że troska o planetę jest ważna i będzie o nią należycie dbało.  Taki właśnie cel przyświecał organizatorom konkursu „Eko  zabawka”.  Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu zabawki z surowców wtórnych. Dzieci wykonały niezwykłe prace wykazując się pomysłowością i inwencją twórczą. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę rodziców, którzy razem z dzieckiem zaangażowali się w wykonanie zabawki. Chcemy nadmienić, iż komisja miała bardzo trudne zadanie przy wyborze zwycięzców.

Laureatami konkursu zostali:

1miejsce – Kaja Kuchnicka (klasa 1a),  Zuzanna Baranowska (klasa 2d)

2 miejsce -  Mikołaj Siedlecki (klasa 1b), Szymon Sikora (klasa 1c)

3 miejsce – Lena Szymańska (klasa 2c), Dawid Nowak (klasa 2b)

Wyróżnienie – Dorota Cyrkanowicz (klasa1a), Kajetan Adamczuk (klasa 1a), Alicja Rechnio (klasa1b), Dawid Jaworski (klasa 3b)

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom. Dziękujemy dzieciom oraz rodzicom za zaangażowanie.

Serdecznie dziękujemy również Radzie Rodziców za ufundowanie nagród dla zwycięzców.