Chłopcy z „czwóreczki” v-ce mistrzem powiatu w czwórboju lekkoatletycznym

Reprezentacja chłopców wzięła udział w mistrzostwach powiatu mińskiego w czwórboju lekkoatletycznym. Zawody odbyły się na stadionie MOSiR przy ul. Budowlanej dnia 25 kwietnia tj. czwartek. Warto nadmienić, że w zawodach wzięło udział 14 drużyn z powiatu mińskiego. Naszą szkołę reprezentowało 6 chłopców z klas szóstych w składzie: Wilk Błażej, Suski Wojciech, Ptak Franek, Szostak Kacper, Oklesiński Szymon i Kucharski Aleksander. Chłopcy po trzech konkurencjach tj. rzut piłeczką palantową, skoku w dal i biegu na 60m zajmowali trzecią lokatę. Ostatnia konkurencja – bieg na 1000m w której trzeba wykazać się siłą charakteru i determinacji, okazała się dla naszych chłopców konkurencją szczęśliwą, po której ostatecznie zajęli bardzo dobre drugie miejsce z wynikiem 911 pkt. Srebrny medal tym samym dał przepustkę i awans do zawodów regionalnych. Ponadto w klasyfikacji indywidualnej (gdzie sklasyfikowano około 95 zawodników) nagrodę za trzecie miejsce otrzymał nasz uczeń z klasy 6 B – Wilk Błażej uzyskując 242 punkty. Możemy być dumni z naszych chłopców, którzy po raz kolejny pokazali, że warto walczyć do końca oraz wykazali się zdrową rywalizacją sportową. Brawo chłopcy z „czwóreczki”!!!
Gratulujemy i trzymamy kciuki w dalszym etapie rywalizacji.

B. Orłowski