Spotkanie z policjantem

W środę 24 kwietnia 2024r uczniowie z klasy 2c uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielami policji p. Ewą Koc i p. Karoliną Golubką. Celem zajęć było przypomnienie zasad bezpieczeństwa w drodze do i ze szkoły oraz zwrócenie uwagi na odpowiednie zachowanie wobec nieznajomwych. Dzieci chętnie odpowiadały na zadawane pytania i wykazały się dużą wiedzą z zakresu ruchu drogowego. Podawały również liczne przyklady właściwego zachowania się w szkole i poza nią. Fachowe przeprowadzone spotkanie pozytywnie wpłynęło na uczniów i wzbudziło ich zainteresowanie. Szczególnie elementyy stroju policjanta, czyli lizak i kajdanki. Serdecznie dziękujemy mamie Nikoli - p. Ewie Koc za ciekawe i pouczające zajęcia.