Warsztaty klasy 7d

W ostatnim czasie klasa 7d miała okazję wziąć udział w ciekawych warsztatach organizowanych przez Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mińsku Mazowieckim. Uczniowie uczestniczyli w trzech różnych zajęciach: weterynaryjnych, leśniczych oraz laboratoryjnych. W ramach zajęć weterynaryjnych dowiedzieliśmy się jak należy dbać o nasze zwierzęta oraz z czym wiąże się zawód weterynarza. Z kolei uczniowie reprezentujący klasę technik leśnik przygotowali dla nas zagadki przyrodnicze z wykorzystaniem map, modeli zwierząt oraz przyrządów, które większość uczniów widziała pierwszy raz na oczy. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty w laboratorium chemicznym, gdzie byliśmy świadkami niezwykłych doświadczeń. Również nasi uczniowie mogli z pomocą starszych kolegów i koleżanek przeprowadzić spektakularne eksperymenty.

Paweł Parchomenko