Kolorowy Tydzień

Pomimo szarej aury za oknami, uczniom naszej szkoły miniony tydzień upłynął bardzo kolorowo, a to za sprawą inicjatywy Samorządu Uczniowskiego, który przygotował Kolorowy Tydzień. Każdego dnia przychodziliśmy do szkoły w wybranym kolorze. W poniedziałek dominował kolor niebieski, we wtorek- żółty, środek tygodnia należał do czerwieni, czwartek do koloru zielonego, natomiast piątek był dniem pomarańczowym. Dobór kolorów  również nie był przypadkowy: kolor niebieski dominował na znak solidarności z dziećmi całego świata z okazji Dnia Praw Dziecka, a kolor żółty przypominał nam o Światowym Dniu  Życzliwości i Pozdrowień. Przez cały tydzień miło było popatrzeć, jak razem tworzymy jedną , wielką kolorową drużynę.