Narodowe Święto Niepodległości – konkurs szkolny

W szkole od najmłodszych lat uczymy patriotyzmu, przywiązania do swojej Ojczyzny, do ziemi rodzinnej, wpajamy również szacunek dla polskich symboli narodowych. Dlatego też 10 listopada w naszej szkole obchodziliśmy Święto Niepodległości.

Z tej okazji została zorganizowana wystawa okolicznościowa pt. „Odwaga i roztropność żołnierza polskiego”.

Uczniowie klas 5-8  wykonali plakaty nawiązujące do tematyki - Odzyskania Niepodległości 11 listopada 1918 roku. Bardzo dziękujemy wszystkim osobom , którze wzięły udział w konkursie (otrzymałyśmy ponad 80 prac)

Zwycięzcami szkolnego konkursu zostali:  Martyna Sadoch - kl. 6b i Mikołaj Królikowski - kl. 6c. Gratulujemy zwycięzcom!

Nauczyciele historii