Wyniki wyborów na stanowisko Przewodniczącego SU

29 września 2023 roku w naszej szkole odbyły się wybory na stanowisko Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Poprzedzone były kampanią wyborczą, w trakcie której kandydaci prezentowali swoje programy. W dzień głosowania od godziny 8.00 na szkolnym  holu uczniowie klas IV- VIII oddawali głosy, aby poprzeć jednego z sześciu kandydatów. Każdy otrzymał kartę do głosowania , aby móc w sposób demokratyczny wyrazić swoją wolę. Komisja wyborcza czuwała nad prawidłowym przebiegiem głosowania i po jego zakończeniu dokonała obliczeń głosów.

Spośród wszystkich chętnych do pracy w samorządzie wybrano:

Przewodniczący: Antoni Sawicki

I Zastępca: Olaf Ciężkowski

II Zastępca: Iga Godziemska

Pozostali Członkowie Samorządu Uczniowskiego: Błażej Zgódka, Szymon Płochocki i Hubert Tymiński.

Gratulujemy zarządowi Samorządu Uczniowskiego oraz życzymy wielu pomysłów i zapału do pracy w nowym roku szkolnym 2023/2024.