• Odwiedziny: 3139359
    • Do końca roku: 244 dni
    • Do wakacji: 51 dni
  • Jadłospis

Sztafetowe Biegi Przełajowe Złoto, srebro i brąz w powiecie dla naszych uczniów z „czwóreczki”

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w sztafetowych biegach przełajowych dnia 26.09.2023 roku na stadionie przy ulicy Sportowej dzięki gościnności prezesa MOSIR p. Tomasza Płochockiego oraz organizatorów Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Mińsku Mazowieckim.

Nasi reprezentanci wystartowali w czterech kategoriach dziewcząt z klas 5-6 i 7-8 oraz chłopców z klas 5-6 i 7-8. Wszystkie sztafety zajęły bardzo dobre czołowe miejsca spośród wszystkich szkół powiatowych. Brązowy medal wywalczyły dziewczęta z klas 7-8 w składzie: Nikola Rozwadowska, Justyna Królak, Kamila Chłopik, Aleksandra Zabieglińska, Nikola Zając i Nina Kęsicka. Srebrny medal wywalczyli chłopcy z klas 7-8 w składzie:Vladyslav Vasylyk, Antoni Sawicki, Marcin Wereski, Szymon Szewczyk, Dawid Hauer i Hubert Ołdak. Mistrzami powiatu zostali chłopcy w kategorii klas 5-6 w składzie: Kacper Kowalski, Franciszek Ptak, Wojciech Suski, Szymon Oklesiński, Błażej Wilk, Alan Miąskiewicz i Mateusz Garwoła.

Gratulujemy sukcesów i awansu na zawody regionalne chłopcom w kategorii klas 5-6 i 7-8. Trzymamy kciuki w dalszych etapach współzawodnictwa.