Drugie życie odpadów – Pokaz mody ekologicznej

Dbałość o nasze środowisko powinna stać zawsze na pierwszym miejscu, w rankingu spraw ważnych i ważniejszych. Wycinka lasów, rozrzucone wszędzie plastikowe torby po zakupach, niedopałki papierosów i puszki sprawiają, że nasza Matka Ziemia staje się coraz bardziej zanieczyszczona. Niemalże wszystko, co nas otacza, może być inspiracją do tego, by zaszczepiać w dzieciach ducha ekologii…pokaz mody, kojarzony z przepychem także. Uczestnicy naszego konkursu, po raz kolejny udowodnili, że z surowców wtórnych, można stworzyć genialne stroje, które zachwycają nie tylko rówieśników, ale i dorosłych. Pokaz mody ekologicznej w naszej szkole to wyjątkowe wydarzenie, które stało się okazją do wspólnej zabawy, ale też rozmowy o przyszłości naszej planety, która jest w rękach nas wszystkich, a szczególnie najmłodszych.

W tegorocznej edycji konkursu wyłoniono następujących laureatów:

Martyna Gela, grupa 0a

Kristina Radkowska, klasa 3a

Pola Bereda, klasa 2a

Aleksandra Orłowska, klasa 3b

Dawid Kentesh, klasa 2a

Julia Rymko, klasa 3b

Wyróżnienia otrzymali:

Bartłomiej Słowiński, klasa 2a

Dominika Chłopik, klasa 3d

Hanna Nowakowska, klasa 2a

Oliwia Chrzanowska, klasa 1b

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, laureatom gratulujemy!

Nagrody dla zwycięzców zostały ufundowane przez Radę Rodziców.

Serdecznie dziękujemy!