Festiwal Piosenki o Zdrowiu

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Mińsku Mazowieckim informuje, że można już nadsyłać zgłoszenia uczestnictwa do udziału w jubileuszowej XXX edycji Festiwalu Piosenki o Zdrowiu.

Głównym założeniem Festiwalu jest motywowanie dzieci i młodzieży do dbania o zdrowie, zainspirowanie ich tematyką zdrowotną, propagowanie zasad dotyczących szeroko rozumianego zdrowia, a w szczególności zdrowego stylu życia, zdrowego odżywiania, profilaktyki nałogów, profilaktyki chorób, higieny osobistej oraz bezpiecznego wypoczynku, poprzez połączenie atmosfery zabawy z popularyzacją treści prozdrowotnych.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na załączonym formularzu (Zał. nr 1) wraz z tekstem piosenki w formie edytowalnej w nieprzekraczalnym terminie do 18.04.2023 r. na adres mailowy: sekretariat.psse.minskmazowiecki@sanepid.gov.pl lub dostarczyć osobiście Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Mińsku Mazowieckim, Plac Jana Kilińskiego 10.

Wszelkie pytania dotyczące ww. imprezy festiwalowej prosimy kierować do pracowników Sekcji Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia: mailem lub telefonicznie (0 887 437 726).

W załączeniu przesyłamy Regulamin Festiwalu i dokumenty do uzupełnienia.

Życzymy wielu ciekawych pomysłów i serdecznie zapraszamy do udziału w Festiwalu.