ŚWIĄTECZNY CHARYTATYWNY TURNIEJ SIATKARSKI

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w świątecznym charytatywnym turnieju siatkarskim, który odbędzie się 17 grudnia 2022 (sobota) o godzinie 10.00 na hali sportowej w naszej szkole. W turnieju wezmą udział trzy drużyny – drużyna uczniów, nauczycieli oraz rodziców. Przy okazji turnieju zostanie przeprowadzona zbiórka produktów spożywczych dla mieszkańców naszego partnerskiego miasta – Borodianki (Ukraina), która poniosła olbrzymie straty w wyniku wojny. Biletem wstępu będzie żywność z długim terminem ważności, która będzie dostarczona do BorodiankiUczniowie, którzy wezmą udział w akcji zbiórki produktów spożywczych otrzymają również dodatkowe punkty do oceny zachowania. Żywność będzie można też przynosić w piątek 16.12.2022 na przerwie o 11.30 lub 12.35 do sali 37 do pana Pawła Parchomenko lub pani Magdaleny Zabuskiej.

Będziemy zbierać produkty z długą datą ważności, które nie wymagają przechowywania w lodówce np. :

• Kasze
  • Makarony
  • Ryż
  • Konserwy
  • Olej
  • Cukier
  • Mąka
  • Kawa
  • Herbata

Prosimy pamiętać o obuwiu na zmianę przed wejściem na halę sportową.