Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego

"Zatańczysz ze mną jeszcze raz…"

Piękne stroje, refleksyjne, ale i  porywające tańce, szyk oraz elegancja z tym kojarzą się nam najczęściej turnieje taneczne. Jak to wygląda na żywo, mieliśmy okazję przekonać się  i to w naszej szkole w sobotę 15 września. Ponad 200 par tanecznych z całej Polski rywalizowało bowiem w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o  „Puchar Mazowsza” organizowanym przez Stowarzyszenia Ad Astra z Sulejówka. Ich umiejętności były przeogromne a profesjonalizm wzrastał wraz z  prezentacją poszczególnych (wyższych) klas.

Podobnie jak w ubiegłym roku galę wieczorną poprowadziła „Czarna Mamba” Iwona Pavlović. Nasz Dyrektor, Pan Mirosław Samociuk    wraz z Panią Pavlović wręczał nagrody najmłodszym finalistom, którzy zebrali owacje na stojąco.

Cóż… na  brak: emocji, efektownych układów choreograficznych, strojów, muzyki, radości i łez na pewno nie  mogliśmy narzekać... Każdy z pewnością wychodząc marzył by kiedyś tak stanąć na tym parkiecie i ….

opr. A.Frączkiewicz