Narodowe Święto Niepodległości

Dnia 9 listopada cała społeczność szkolna świętowała 104. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Uczniowie naszej szkoły przygotowali występ artystyczny pt. ‘’Droga do wolności’’. Utwory poetyckie zaprezentowane przez uczniów klas 8b i 8c, piękny taniec z flagą wykonany przez uczennice klasy 5b oraz pieśni patriotyczne w  wykonaniu szkolnego chóru wprowadziły wszystkich w podniosły i patriotyczny nastrój. Uroczystość skłoniła nas do refleksji i zadumy nad przeszłością Polski oraz sprawiła, że kolejny raz przeżyliśmy chwile radości i wzruszenia z faktu, że nasza Ojczyzna stała się wolnym krajem.

Akademię przygotowały Izabela Głażewska i Magdalena Zabuska, o oprawę muzyczną zadbał Stanisław Halagiera, natomiast piękną dekorację wykonały Agnieszka Szostak i  Beata Zdankowska-Wasążnik.