Wycieczka do Żandarmerii Wojskowej Minsku Mazowieckim

Dnia 5.10.2022r grupa 0b wyruszyła na pieszą wycieczkę do Jednostki Żandarmerii  Wojskowej w Minsku Mazowieckim. Po dotarciu na miejsce nasze dzieci zapoznały się z procedurami wejścia na teren jednostki. Przywitali nas bardzo mili żołnierze w asyście pułkownika Tomasza Drobka. Na terenie jednostki żołnierze pokazali nam swój sprzęt wojskowy oraz broń krótka i długa. Dzieci mogły poczuć się jak prawdziwi żołnierze. Następnie udaliśmy się do hali sportowej, na której odbywały sie ćwiczenia.Tam dowiedzieliśmy sie, że każdy żołnierz musi być sprawny fizycznie. Dzieci miały możliwość pojeździć samochodami wojskowymi. Wycieczka ta dała nam duzo atrakcji oraz poczucie bezpieczeństwa. Dziękujemy bardzo p.pulkownikowi Tomaszowi Drobkowi za umożliwienie i pomoc w organizacji tej wycieczki.

Opracowały p.Dorota i p.Klaudia