Więcej warzyw i owoców.

Zdrowie jest postrzegane jako jedna z najbardziej znaczących wartości w naszym życiu. Nabyte umiejętności i nawyki związane ze stylem życia, a więc i te, które dotyczą zdrowia kształtują się we wczesnym dzieciństwie.

W tym roku szkolnym przystąpiliśmy do XIX edycji powiatowego konkursu „ Zdrowo i bezpiecznie”, którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa nr6 im. H. Sienkiewicza w Mińsku Mazowieckim.

Drużyna w składzie: Anna Bąk- kl. 4a, Kacper Kowalski- kl. 3a i Natalia Wiąckiewicz- kl. 2b, dzielnie reprezentowała naszą szkołę.

Uczniowie wykazali się dużym zaangażowaniem, wiedzą i umiejętnościami sportowymi. W teście wiedzy na temat zdrowego odżywiania się i rozgrywkach sportowych wywalczyli dla nas II miejsce.

Nad przygotowaniem uczniów do konkursu czuwały : pani Agnieszka Wysocka, pani Marzena Kordaś, pani Elwira Czyż.

Gratulacje i podziękowania dla wszystkich !!!