Osiągnięcia językowe naszych uczniów i uczennic

Miło nam poinformować, iż uczniowie i uczennice naszej szkoły zajmują znaczące miejsca w ważnych konkursach językowych. Uczennica klasy 8e, Wiktoria Lalak, zajęła 1 miejsce w X Powiatowym Konkursie z Języka Angielskiego dla uczniów klas IV-VIII organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 6 im. H. Sienkiewicza w Mińsku Mazowieckim i 3 miejsce w Powiatowym Konkursie Master of English Grammar 2022 organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Mińsku Mazowieckim. Bartosz Kabziński z klasy 4c zajął 2 miejsce wśród uczniów klas IV w X Powiatowym Konkursie z Języka Angielskiego dla uczniów klas IV-VIII organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 6 im. H. Sienkiewicza w Mińsku Mazowieckim, a Nikola Rozwadowska z klasy 6a zdobyła II miejsce wśród uczniów klas VI w tym samym konkursie. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!!! Jesteśmy z Was bardzo dumni!

Zespół Języków Obcych