KOSZYKARZE MISTRZAMI W MIĘDZYPOWIATOWYCH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY

Reprezentacja naszej szkoły miała przyjemność wziąć udział w finale regionu siedleckiego w koszykówce  z rocznika 2008/2007.  Finał odbył się w Stoku Lackim pomiędzy czterema szkołami: SP 2 w Sokołowie Podlaskim, SP 10 w Siedlcach, gospodarzem zawodów SP w Stoku Lackim i naszą SP 4 w Mińsku Mazowieckim.

Nasi chłopcy w składzie: Ciemniewski Cezary, Drzazga Jakub, Santorek Michał, Domański Michał, Połaski Maciej, Foryś Wiktor, Zaperty Łukasz, Zgutka Konrad, Siąkowski Damian, Kalinowski Julian, Gajewski Mateusz, Niepiekło Michał – po trzech wyczerpujących meczach zdobyli komplet punktów wygrywając wszystkie trzy spotkania:

Kolejność końcowa:

I m. – Szkoła Podstawowa nr 4 w Mińsku Mazowieckim

II m. – Szkoła Podstawowa nr 2 w Sokołowie Podlaskim

III m. – Szkoła Podstawowa nr  w Stoku Lackim

IV m. – Szkoła Podstawowa nr 10 w Siedlcach

Gratulujemy awansu na XXIV Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej i życzymy dalszych sukcesów.