Jesteśmy kreatywni…

Zabawa klockami to świetny sposób na rozwijanie wyobraźni przestrzennej, umiejętność planowania, doskonalenie motoryki małej, a także rozwijanie umiejętności społecznych takich jak: współpraca, umiejętność dzielenia się z innymi, czekanie na swoją kolej.

Nasi konstruktorzy są aktywni i twórczy. Zabawy konstrukcyjne uczą ich koncentracji uwagi, precyzji. Są źródłem pozytywnych emocji oraz doskonalą rozwój poznawczy.

Nasza świetlica wyposażona jest w bogaty zbiór klocków (drewniane, magnetyczne, małe i duże wafle, miękkie klocki., klocki typu klik-klak), które umożlwiającą dzieciom tworzenie niezwykłych budowli.

Anna Jagiełło-Zamojska