Powiatowy Przegląd Patriotyczny „Tu wszędzie jest moja Ojczyzna”

W kategorii plastycznej przeglądu ogłoszonego przez Gminne Centrum Kultury w Mrozach zostały nagrodzone dwie prace wykonane przez uczennice naszej szkoły. W grupie wiekowej klas IV-VI laureatką Konkursu została uczennica klasy IVC Natalia Tomera. Natalia zajęła I miejsce.
Praca Natalii przedstawiająca projekt okładki do Konstytucji Majowej została nagrodzona, zdaniem jury, za ciekawe przedstawienie kompozycyjne historii poprzez sztukę, inspirację obrazem Jana Matejki, ciekawą technikę wykonania pracy, dużą pomysłowość, spójność tekstu i obrazu.

W kategorii wiekowej z klas VII - VIII wyróżniono pracę autorstwa Julii Budzyńskiej z klasy VIID. Julia wykonała przemawiającą i czytelną pracę, nawiązującą do okresu historycznego, w którym uchwalono Konstytucję.
Laureatkom Konkursu życzymy dalszych sukcesów, rozwijania kreatywności, poszukiwania twórczych rozwiązań, a ich rodzicom gratulujemy takich dzieci.  Dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły.

Agnieszka Szostak