Sukces uroczej krasomówczyni

W poniedziałek 18.10.2021 w Sulejówku odbył się powiatowy etap konkursu krasomówczego, w którym wzięła udział Nina Kęsicka. Uczennica  klasy Vb zajęła w nim II miejsce. Laureatka zakwalifikowała się do eliminacji wojewódzkich. W sobotę 23.10.2021 r. Nina wystąpiła przed jurorami w Warszawie podczas Konkursu Krasomówczego Dzieci i Młodzieży Szkolnej Województwa Mazowieckiego. Prezentacja opowieści  „Skrzydlaci strażnicy przestworzy” i „O malarzu, który potrafił czarować”  wywarła na komisji konkursowej duże wrażenie. Nina jednogłośnie zajęła I miejsce, chociaż była najmłodszą uczestniczką zawodów. Sukces Niny umożliwił jej start w konkursie ogólnopolskim w Legnicy, który niestety ze względu na pandemię odbędzie się w listopadzie online. Trzymamy kciuki za naszą szkolną reprezentantkę.