Dzień Babci i Dziadka w oddziale 0 a

Kochamy Was! Pod takim hasłem 5 lutego 2020 roku odbyła się w naszej szkole wspaniała uroczystość poświęcona Babciom i Dziadkom. Dzieci z  oddziału zerowego „A” przygotowały piękną inscenizację przeplataną piosenkami. Przybyli na przedstawienie goście byli wzruszeni i zaskoczeni, że ich wnuczęta są takie uzdolnione. Dziadkowie otrzymali od dzieci specjalnie przygotowane na tę okazję prezenty. Następnie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Takie uroczystości pozostają w pamięci na długo. Myślimy, że w ten sposób dzieci pokazały, jak bardzo kochają swoje Babcie i swych Dziadków. To oni zastępują im zapracowanych rodziców, bawią się z nimi, czuwają nad nimi i pocieszają ich, kiedy płaczą. Za to wnuczęta ich tak bardzo kochają!

Katarzyna Duszczyk i Joanna Branicka