KONKURS PLASTYCZNY „BEZPIECZNE FERIE”

7 lutego 2020 r. tuż przed feriami zimowymi rozstrzygnięto konkurs plastyczny dla zerówek pt. „Bezpieczne ferie”. Celem konkursu było propagowanie zasad  bezpiecznego wypoczynku w okresie ferii zimowych w domu oraz poza nim. Dzieci wykonały prace zgodne z tematem stosując różne techniki plastyczne. Komisja oceniła prace przyznając następujące miejsca:

I miejsce Rita Orkwiszewska

II miejsce Nikola Grzegorczyk

III miejsce Wiktoria Twardowska

Zwycięzcy konkursu otrzymali dyplomy oraz nagrody.

Z okazji zbliżających się ferii życzymy wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły oraz uczniom miłych, bezpiecznych ferii zimowych oraz odpoczynku po trudach ciężkiej, kilkumiesięcznej pracy. Niech ten wspaniały czas dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń oraz wielu ciekawych przeżyć. Odpoczywajcie, cieszcie się przygodami, poznawaniem nowych miejsc i ludzi. Mamy nadzieję, że wrócicie wszyscy zadowoleni, uśmiechnięci oraz wypoczęci, z nową energią do pracy w drugim semestrze.

Wychowawcy zerówek