Warsztaty Bożonarodzeniowe grupy 0 a

18.12.2019 r dzieci z oddziału 0 a, na zaproszenie Świętego Mikołaja wybrały się na wycieczkę do Gospodarstwa na Końcu Wsi. Spotkali się tam z Elzą z Krainy Lodu oraz z żoną Świętego Mikołaja. Były niesamowite tańce dla Świętego Mikołaja, zabawy zręcznościowe i w kółeczku oraz wysyłanie prezentów w różne zakątki świata. Zerówkowicze przygotowali także świąteczne wieńce, które udekorują już wkrótce wigilijne stoły w ich domach. Po warsztatach nie zabrakło oczywiście prezentów od Mikołaja. Każdy dostał pakunek wypełniony słodkościami.

Aż żal było opuszczać to wspaniałe miejsce. Elza oraz Żona Świętego Mikołaja otrzymały mnóstwo uścisków od zadowolonych dzieciaków. Zmęczeni ale zadowoleni wróciliśmy do szkoły na obiad i odpakowywanie prezentów. Wycieczki są zdecydowanie tym co grupa 0 a lubi najbardziej.