KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

W dniach 11-13 grudnia w naszej szkole odbył się kolejny Kiermasz Bożonarodzeniowy.
W przygotowanie go włączyli się nauczyciele, rodzice oraz dzieci z całej naszej szkoły przekazując własnoręcznie zrobione ozdoby. Do sprzedaży zostały przekazane najlepsze prace z dwóch szkolnych konkursów: „Najpiękniejsza ozdoba świąteczna” i "Najpiękniejsza zakładka do książki z elementami świątecznymi". Dzieci były bardzo szczęśliwe, że ich ozdoby rozeszły się błyskawicznie, ale przede wszystkim miały satysfakcję, że własną pracą mogły pomóc swoim rówieśnikom. Kiermasz cieszył się dużym powodzeniem. Pozostał pewien niedosyt, ale ozdoba to tylko albo aż gest czy też symbol. Najbardziej liczy się okazane serce i otwartość na drugiego człowieka  w tak szczególnym okresie jak Boże Narodzenie.                                                              Każdego roku, kiermasz jest miłym wydarzeniem w murach naszej szkoły, pozwala poczuć już atmosferę zbliżających się świąt.  Dziękujemy bardzo wszystkim rodzicom, nauczycielom, uczniom oraz pracownikom naszej szkoły za pomoc i zaangażowanie.