II edycja konkursu "Najpiękniejsza zakładka do książki z elementami świątecznymi"

Biblioteka serdecznie zaprasza uczniów klas 0 - VIII do udziału w konkursie "Najpiękniejsza zakładka do książki z elementami świątecznymi". Konkurs jest przeznaczony do dla uczniów w czterech kategoriach: grupa I - zerówki i klasy pierwsze; grupa II - klasy drugie i trzecie; grupa III - klasy czwarte, piąte i szóste; grupa IV - klasy siódme i ósme.

1. Technika wykonania pracy: płaska, plastyczna (np. rysunek, malarstwo, kolaż, techniki mieszane); 2. Format pracy: długość do 20 cm; 3. Kształt pracy dowolny; 4. Do każdej pracy należy dołączyć karteczkę z imieniem i nazwiskiem wykonawcy oraz nazwą klasy; 5. Przy ocenie jury będzie brało pod uwagę samodzielne wykonanie, estetykę pracy, pomysłowość, oryginalność i różnorodność użytych materiałów; 6. Prace należy dostarczyć do biblioteki do dnia 09.12.2019 (włącznie). Rozstrzygnięcie nastapi 11.12.2019 r. Nagrodzone zostaną trzy pierwsze miejsca w każdej z czterech grup. W przypadku mniejszej liczby prac, podział na grupy może ulec zmianie; 7. Zdjęcia nagrodzonych prac zostaną opublikowane na stronie internetowej biblioteki szkolnej; 8. Prace nie będą zwracane, ponieważ zostaną przekazane na kiermasz przedświąteczny.