Eliminacje do VI Powiatowego Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie i Zasadach Udzielania Pierwszej Pomocy - „Jestem Bezpieczny”

31 października odbyły się eliminacje do VI Powiatowego Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie i Zasadach Udzielania Pierwszej Pomocy - „Jestem Bezpieczny”. Uczniowie przystąpili do testu, który składał się  z 12 pytań  zamkniętych i 5 otwartych, dotyczących znaków i sygnałów drogowych, bezpiecznego zachowania się uczestników ruchu drogowego oraz zdolności reagowania w sytuacjach zagrożenia życia.

Po podliczeniu punktów wyłowiono zwycięzców:

I miejsce – Jakub Orzełek, klasa 3c

II miejsce – Jakub Tomasik, klasa 3a

III miejsce – Marcin Ostrowski, klasa 3d

Wyróżnienie: Michał Hukałowicz, klasa 3c, Maciej Kąca klasa 3c, Błażej  Zgódka, klasa 3d.

Jakub Orzełek i Jakub Tomasik  będą reprezentować naszą szkołę w etapie powiatowym w Szkole Podstawowej nr 1.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom a zwycięzcom życzymy dalszych sukcesów!!!

Agnieszka Wysocka