Nasi tenisiści stołowi w szkole i poza szkołą

Tenisiści stołowi z naszej szkoły w kategorii dzieci rozpoczęli swoje wzmagania zawodami szkolnymi. Zawody między klasowe odbyły się dnia 5 stycznia 2018 roku. Wyniki zawodów pozwoliły wyłonić reprezentantów naszej szkoły do dalszych etapów rywalizacji na poziomie miejskim i powiatowym.

Wyniki zawodów szkolnych:

I miejsce – Kucharski Kamil kl. VI b

II miejsce – Paska Ignacy kl. VI b

III miejsce – Zygnerski Wojciech kl. VI b

Wyżej wymienieni uczniowie z klasy VI b godnie reprezentowali naszą „czwóreczkę” jako drużyna na zawodach miejskich i powiatowych, które odbyły się dnia 8 stycznia 2018 roku w Zamieniu. Chłopcy w klasyfikacji miejskiej nie mieli sobie równych przeciwników – zajęli pierwsze miejsce.

Wyniki naszych chłopców w rywalizacji szkół z terenu powiatu mińskiego, były również bardzo wysokie, ponieważ z 11 sklasyfikowanych drużyn chłopcy  ukończyli zawody na podium.

Wyniki końcowe mistrzostw powiatu mińskiego:

I miejsce – Szkoła Podstawowa w Żakowie

II miejsce – Szkoła Podstawowa w Cygance

III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 4 w Mińsku Mazowieckim

Gratulujemy naszym chłopcom i życzymy dalszych sukcesów.