Święta tuż tuż, czyli … bożonarodzeniowe warsztaty artystyczne

Świąteczna atmosfera  zagościła w murach Szkoły Podstawowej nr 4. W sobotnie przedpołudnie aula Czwórki wypełniła się dziećmi, rodzicami i nauczycielami, którzy odpowiedzieli na zaproszenie pani wicedyrektor Agnieszki Sado, pomysłodawczyni i organizatorki warsztatów. Kolejny raz wszyscy sympatycy szkoły, wśród nich przedstawiciele Rady Miasta: p. Barbara Reda, p. Robert Gałązka i p. Piotr Wojdyga, postanowili razem spędzić wolny dzień.

Przygotowano wiele propozycji. Nowe pomysły mieszały się ze sprawdzonymi. Spod uczniowskich i rodzicielskich rączek wychodziły niezwykłe stroiki na wigilijny stół, świeczniki, choinki, mikołaje, aniołki. Wielu wykazało się inwencją twórczą, a niektórzy odkryli swoje talenty. Samodzielnie wykonane ozdoby cieszyły nasze oczy, a serca podrygiwały w rytm świątecznych melodii.

Magiczny nastrój udzielił się wszystkim. Wokół unosił się zapach choinek i smakowitych wypieków przygotowanych przez niezawodnych rodziców.

Sponsorem spotkania była Rada Rodziców. Pięknie dziękujemy p. Ewie Ciechańskiej, p. Robertowi Patoce i p. Joannie Szut za wsparcie i zaangażowanie. Podziękowania należą się również p. Tomaszowi Paudynie - dyrektorowi Studium Języków Obcych, który wspomógł naszą imprezę.

Czwórka to szkoła z wartościami – dlatego to rodzinne spotkanie, kiedy tradycyjnie przygotowywaliśmy świąteczne dekoracje było dla nas ważne.

Wesołych Świąt

M. Jaremko