Konkurs na „Najpiękniejszy różaniec”

W październiku, miesiącu modlitwy różańcowej dzieci z naszej szkoły brały udział w konkursie na „Najpiękniejszy różaniec”.

W ramach konkursu uczniowie przygotowali aż 124 różańce.

Przy ich tworzeniu wykazali się ogromną pomysłowością. Różańce wykonano z najróżniejszych materiałów: kasztanów, koralików, żurawiny, modeliny, fasoli, makaronu, śrubek, cukierków itp. Wśród nich znalazły się te malowane, lepione, ręcznie szyte, a nawet pieczone.

Wystawa prac konkursowych została zaprezentowana na szkolnym korytarzu.

Ostatecznie komisja postanowiła wyróżnić następujące prace dzieci biorących udział w konkursie.

Klasy O- I

1. Lena Orzechowska I a oraz Kosma Gajewski   I c
2. Julianna Gniadek O b oraz Lena Kropielnicka O a
3. Adam Rek I c oraz Maciej Kąca I c

Wyróżnienia:

Wojciech Kilijański I a, Urszula Maćkowska I b, Magdalena Warda I b, Anna Bąk O a, Wojciech Zalewski I b, Dominika Sabak O a, Emil Olejnik I b, Jakub Guzowski I b, Wojciech Zagórski I b

Klasy II-III

1.Natalia Sabak III c
2.Maja Oklesińska III a
3.Aleksandra Wójcik III b oraz Daniel Bojarski III b

Wyróżnienia:

Aleksandra Kaniewska II b,  Maja Płochocka III d,  Zuzanna Pielasa III a, Julia Budzyńska III d.

Klasy IV- V

1. Maja Chmielewska IV d
2. Aleksandra Sternik V b
3. Patryk  Chróst IV c

Malinowska Nadia IV e, Drzazga Jakub IV d

Tak naprawdę to zwycięzcami są wszyscy, gdyż każdy z tych różańców to „prawdziwe dzieło sztuki”, każdy jest wyjątkowy i niepowtarzalny!

Katecheci