Sukces krasomówczy Klaudii

W dniach 19 i 20 października tradycyjnie już w murach naszej szkoły odbyły się eliminacje do Wojewódzkiego Konkursu Krasomówczego. Wśród występujących znaleźli się również uczniowie naszej szkoły. W grupie szkół podstawowych wystąpiła Amelka Łopacińska z klasy VIa i Oskar Górski z Vb oraz Klaudia Janczak z IIIj gimnazjum. Opowiadali oni gawędy o urokach mińskiej ziemi, historii naszego miasta oraz niezwykłych ludziach dawniej tu mieszkających. Wszyscy występujący w tym bardzo trudnym konkursie pięknie się zaprezentowali i zostali nagrodzeni w różnych kategoriach. Amelia Łopacińska otrzymała nagrodę publiczności. Klaudia Janczak zajęła II miejsce i zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się w przyszłą sobotę w Warszawie. Uczestnikom gratulujemy występów, a za naszą reprezentantkę mocno trzymamy kciuki.