ZIELONA SZKOŁA 17-19.05.2017

„Gwarek” na długo pozostanie w pamięci uczniów klas IV szkoły podstawowej. Centrum Aktywnego Wypoczynku w Pięknej Górze nad jeziorem Tajty „ugościło” nas niezapomnianymi przygodami.

Zajęcia militarne, łucznictwo czy park linowy podniosły poziom adrenaliny. Old street games przypomniały dzieciom, że poza grami na konsolach i telefonach istnieją fantastyczne gry  takie jak m. in. „palant” czy „szwajcarski ser”. Team buliding pomogły zgrać zespół a wspólne tańce na dyskotece to odzwierciedliły. Wieczorne ognisko z kiełbaskami pozwoliło nam się zrelaksować. Wszystkie zajęcia oraz zabawy prowadzone były przez doświadczonych, pełnych energii i szalonych pomysłów animatorów, których uczniowie bardzo polubili.

W drodze powrotnej zobaczyliśmy przystań w Mikołajkach oraz mieliśmy bilskie spotkania z dzikimi zwierzętami w Kadzidłowie.

To były pełne słońca i przygód dni, które będziemy długo pamiętać.

Magdalena Jakubowska