PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

21 marca z okazji Pierwszego Dnia Wiosny w naszej szkole odbył się apel zorganizowany przez uczniów klas IIa i IIc pod opieką Pani Teresy Kałan i Pani Hanny Guzowskiej. Pani Wiosna (w tej roli Natalia Sabak kl. IIc) wprowadziła nas w prawdziwie radosną atmosferę oraz zapewniła, że zagości u nas już na dobre. Po wiosennych występach Panie ze świetlicy zaprosiły dzieci do wspólnej zabawy. Śmiechu było co niemiara. Śpiew z cytryną na języku, wypowiedzenie zdania „stół z powyłamywanymi nogami” czy udawanie tańczącego kogucika było dla naszych uczniów nie lada wyzwaniem.

Za sprawą Samorządu Uczniowskiego w tym dniu każda klasa ubrała się na jeden wylosowany przez siebie kolor. Na szkolnym korytarzu zagościły przeróżne barwy pomarańcze, zielenie, czerwienie czy fiolety. Trzeba pamiętać, że 21 marca, to także Światowy Dzień Zespołu Downa - na znak solidarności na naszych stopach królowały dwie różne skarpetki.

Następnie odbył się finał konkursu „Wartościowe wartości”, a Pani Wicedyrektor Agnieszka Sado wręczyła zwycięzcom nagrody w różnych kategoriach:

Literatura:

GM3

I miejsce klasa IIs

II miejsce Klaudia Janczak, Izabela Chmiel, Zuzanna Rosłon IIj

III miejsce klasa Anna Michalska IIh, Sylwia Stosio, Agnieszka Mudant, Maja Maćkowska, Zuzanna Strzelec, Wanessa Grzeszczyk, Wiktoria Wójcik IIIj

Książka:

I miejsce klasa Va

II miejsce klasa Vb

III miejsce klasa IVb

Wyróżnienie: Maria Trzcińska IIIc, Mikołaj Kaźmierczak IIIa

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w konkurs „Wartościowe wartości”, który pokazał nam jak ważne jest, abyśmy kierowali się w życiu tym co dobre!