Dnia 20.03.2017r ( poniedziałek) w naszej Szkole Podstawowej nr 4 odbyły się Szkolne Eliminacje do 40 Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka.
Jury w składzie p. Dorota Cymbalińska, p. Hanna Guzowska, p. Teresa Kałan oceniało występy uczniów pod względem doboru repertuaru, zwracało również uwagę na staranną i prawidłową wymowę, dykcję oraz interpretację utworu. Po omówieniu występów jury wyłoniło następującą listę laureatów:

Klasy I- III
1 miejsce zdobyła Julia Samociuk klasa IIIA
2 miejsce zdobyła NatalkaSabak klasa IIC
3 miejsce zdobył Michał Santorek klasa IIID
Wyróżnienie Zielińska Zuzanna klasa IIIA
Klasy IV-VI
1 miejsce zdobyła Aniela Kowalczyk klasa IVA

Naszą Szkolę w 40 Powiatowym Konkursie Recytatorskim Warszawska Syrenka w Miejskim Domu Kultury, będą reprezentowały: Julia Samociuk klasa IIIA Aniela Kowalczyk kIasa IVA.

Wszystkim recytatorom dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Opracowała: p.Dorota Cymbalińska, p.Hanna Guzowska,p.Teresa Kałan