Konkurs Przyrodniczo – Fotograficzny

Uczniowie naszej szkoły przystąpili do powiatowego Konkursu Przyrodniczo – Fotograficznego „Cztery Pory roku w środowisku przyrodniczym”.  10 lutego 2017 roku uczniowie pod opieką p. Aleksandry Kulmy udali się na uroczyste rozstrzygnięcie do Zespołu Szkół im. Hipolity i Kazimierza Gnoińskich w Siennicy. Celem konkursu było zainteresowanie młodzieży obserwacjami przyrodniczymi, problemami środowiska oraz fotografowaniem przyrody. Uczniowie mieli za zadanie wykonać zdjęcia wybranego fragmentu środowiska przyrodniczego w czterech porach roku oraz opisać zmiany zachodzące w przedstawionym środowisku przyrodniczym.
Przedstawione wyniki były dla nas radosnym zaskoczeniem, ponieważ uczniowie zajęli wysokie miejsca.
W kategorii szkół podstawowych:
I miejsce – Kacper Lewandowski kl. IV a
II miejsce – Karolina Izworska kl. IV b
III miejsce – Aleksandra Sternik kl. IV b

oraz wyróżnienie otrzymał Michał Ziółkowski z kl. IV a.

Serdecznie gratulujemy!! Opiekun – Aleksandra Kulma