Warsztaty artystyczne

10 grudnia - podobnie jak w zeszłym roku- odbyły się w naszej szkole „Warsztaty artystyczne” zorganizowane przez panią wicedyrektor Agnieszkę Sado. Przybyli na nie zarówno uczniowie, ich rodzice, jak i przedstawiciele Rady Miasta - pani Barbara Reda i pan Robert Gałązka.

Na licznie przybyłe dzieci oraz ich opiekunów czekało wiele atrakcji. Każdy mógł samodzielnie lub z pomocą nauczycieli wykonać wymarzoną ozdobę świąteczną. Ogromnym powodzeniem cieszyły się  warsztaty  dekorowania stroików bożonarodzeniowych oraz ozdabiania świeczników i lampionów świątecznych. Dzieci wykonały także wiele ozdób z papieroplastyki - bombki, choinki, postacie Mikołajów, a rodzice w tym czasie (przezornieJ) zrobili przepiękne opakowania na prezenty.

„Warsztaty artystyczne” dostarczyły wszystkim uczestnikom mnóstwa dobrej zabawy, sposobności do wykorzystania swoich umiejętności artystycznych oraz kreatywności, a także wprowadziły nas w magiczny klimat świąt.  Aleksandra Mikulska