Dzień Chłopaka

Dzień Chłopaka w klasie II C był odlotowy w pełnym tego słowa znaczeniu. 29.09.2016r. wybraliśmy się całą klasą na lotnisko w Janowie. Zwiedzaliśmy Izbę Pamięci poświęconą historii powstania 23 Bazy Lotnictwa Taktycznego. Najwięcej wrażeń dostarczyło nam oglądanie spadochroniarni oraz hangaru, w którym znajdowały się samoloty bojowe MIG-29. Atrakcją był również samochód Lotniskowej Wojskowej Straży Pożarnej. Zapoznaliśmy się z jego wyposażeniem oraz obsługą niektórych urządzeń. Zadowoleni, pełni nowych wrażeń i wiedzy wróciliśmy do szkoły. Dziękujemy kochani rodzice.

Hanna Guzowska