READING IS FUN W SZKOLNEJ ŚWIETLICY!

Czytanie to wielka frajda ale czytanie w języku obcym to jeszcze większa satysfakcja!

31 maja uczniowie zgromadzeni w świetlicy szkolnej mogli tego sami doświadczyć czytając razem z Martą Gąssowską – Malesa, lektorem Studium Języków Obcych w Mińsku Mazowieckim, angielską książkę zatytułowaną  „A  very hungry Caterpillar”  autorstwa Erica Carle’a.

Dzięki tej zabawnej opowieści oraz pięknym ilustracjom dzieci nie tylko mogły poznać przygody żarłocznej gąsienicy, nauczyć się angielskich słówek, ale również faktów dotyczących świata przyrody, czy wykonać mini – książeczkę swojego autorstwa i bawić się wspólnie podczas przygotowanych specjalnie dla nich gier.

O korzyściach płynących z czytania dzieciom nie trzeba nikogo przekonywać, dlatego dziękujemy Dyrekcji Zespołu Szkół Miejskich nr 2 oraz nauczycielom świetlicy za możliwość przeprowadzenia tych zajęć, a dzieciom za wspólne czytanie, świetną zabawę i bezcenne uśmiechy!

Marta Gąssowska – Malesa