Wspaniała czwóreczka

Dnia 13.01.2016r ( środa) dzieci z koła teatralnego ,,Wspaniała czwóreczka” z kl IId gościły w Niepublicznym Przedszkolu ,,Dobry Start w Mińsku Mazowieckim. Wystąpiły  tam z inscenizacją teatralną ,, Jasełka”.

Dziękujemy bardzo za miłe oraz serdeczne przyjecie nas przez Panią Dyrektor Przedszkola Beatę Stelmaszczyk. Dzieciom bardzo się podobało przedstawienie. Nawiązała się miedzy nami współpraca i przyjaźń. Przedszkolaki również dla nas powiedziały kilka wierszy. Na koniec naszej wizyty dostaliśmy słodkie niespodzianki od Pani Dyrektor i obiecaliśmy przychodzić z naszym repertuarem co kilka miesięcy. W wyśmienitych humorach wróciliśmy do szkoły. Również bardzo dziękuję za okazaną pomoc rodzicom z klasy II D Pani Magdalenie Gut i Małgorzacie Osińskiej.

Opracowała:  Dorota Cymbalińska